UKS "NIEDŹWIADEK

Pierwsze Miejsce w Pięknym Stylu

6 marca 2017
Pierwsze Miejsce w Pięknym Stylu

W dniach 25-26 02.2017 w hali sportowej w Dorohusku rozegrany został międzynarodowy turniej piłki nożnej ?Kresy 2017″, w którym wzięły udział dwie drużyny Niedźwiadka 2007. Pierwszego dnia zawodów ?Niedźwiadek I? w składzie : Marcel Rybołowski, Oliwier Koziński, Olgeird Sędłak, Konrad Błaszak, Maciek Ruszkiewicz, Bartek Tracichleb, Kuba Strzelecki, Hubert Bis, Filip Hawryluk, Patryk Stempkowski wygrał swoje wszystkie mecze zdobywając komplet punktów, natomiast druga drużyna       w składzie: Paweł Leus, Wiktor Urbański, Sebastian Prucnal, Jakub Palec, Miłosz Śmigasiewicz, Kuba Grela, Kacper Michałowski, Kacper Suszczyk,  Bartosz Psuja, Szymon Humin, po pierwszym dniu zawodów z trzynastoma punktami i jednej przegranej ze swoimi  kolegami  plasowała się na drugiej pozycji . Drugi dzień zawodów to absolutna dominacja pierwszej drużyny Niedźwiadka, która pomimo mobilizacji przeciwników bez problemów i w pięknym stylu odniosła komplet zwycięstw, natomiast Niedźwiadek II zagrał nieco słabiej zajmując ostatecznie czwarte miejsce .

Wgraliśmy turniej zdobywając komplet punktów , a  królem strzelców został nasz zawodnik Maciej Ruszkiewicz. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w turnieju grając od początku do końca konsekwentnie w bardzo pięknym  stylu. Grając   od swojej bramki  utrzymywaliśmy się przy piłce z zakończeniem akcji celnym strzałem na bramkę przeciwnika przy jak najmniejszej liczbie strat piłki. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców, oby tak dalej. ? tak krótko ocenił turniej trener drużyny Andrzej Dobrzyński.

UKS Chełm rocznik 2007