UKS "NIEDŹWIADEK

Jedziemy do Warszawy!!!!!!! Zwycięstwo w finale wojewódzkim turnieju ?Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku?

8 kwietnia 2017
Jedziemy do Warszawy!!!!!!!  Zwycięstwo w finale wojewódzkim turnieju ?Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku?

Jedziemy do Warszawy!!!!!!!

Zwycięstwo w finale wojewódzkim turnieju ?Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku?

W Międzyrzecu Podlaskim 06.04.2017r rozegrany został wojewódzki finał turnieju ? Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku? ,w którym nasi chłopcy stanęli na najwyższym podium. Na początek drużyna zwyciężyła we wszystkich meczach grupowych awansując do dalszej części rozgrywek ze stratą jednej bramki. W ćwierćfinale losowanie skojarzyło naszą drużynę z najtrudniejszym  z możliwych przeciwników turnieju Puławiakiem Puławy. Jak się później okazało był to mecz na miarę zwycięstwa w turnieju   Mecz zakończył się remisem  1:1 i o awansie do dalszej części rozgrywek zdecydowały rzuty karne, które wykonywaliśmy bezbłędnie natomiast przeciwnicy raz się pomylili. Kolejne mecze  były od początku do końca pod naszą kontrolą, w półfinale zwyciężyliśmy SP Fajsławice   a w finale pokonaliśmy SP nr. 7 ze Świdnika.    Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju trafiła do naszego zawodnika Maćka Ruszkiewicza.

  ??.I tak oto nasze marzenie stało się rzeczywistością ? gramy w wielkim finale XVII edycji turnieju!!!

UKS Chełm rocznik 2007