Niedźwiadek 2007 kolejny raz na podium

24 lutego 2017
Niedźwiadek 2007 kolejny raz na podium

W niedzielę 12.01.2017 młodzi piłkarze Niedźwiadka Chełm rocznik 2007 zdobyli drugie miejsce w turnieju piłki nożnej z okazji piętnastolecia klubu piłkarskiego Widok Lublin. Drużyna w składzie: Marcel Rybołowski, Oliwier Koziński, Olgierd Sędłak, Wiktor Urbański, Konrad Błaszak, Maciek Ruszkiewicz, Patryk Stempkowski, Kuba Strzelecki, Hubert Bis, Filip Hawryluk w rozgrywkach grupowych zremisowała z Górnikiem Łęczna 0:0, pokonała Stal Poniatową 4:2 oraz Brazilian Soccer Schools 1:0. W meczu półfinałowym wygrała z gospodarzami turnieju Widokiem Lublin 2:1. Mecze finałowe zostały rozegrane w grupie trzech zespołów systemem każdy z każdym, gdzie nasi zawodnicy pokonali Motor Lublin II 2:0 oraz ulegli pierwszemu zespołowi Motor Lublin 0:1. Trzeci mecz w grupie po między zespołami Motoru Lublin zakończył się wygraną pierwszej drużyny 2:0 i to oni wygrali cały turniej. Drużyna Niedźwiadka zanotowała również sukces indywidualny ponieważ najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Maciek Ruszkiewicz.

To kolejny nasz bardzo dobry wynik, w silnie obsadzonym turnieju zagraliśmy na wysokim poziomie. Mecz finałowy był bardzo wyrównany a strata bramki podziałała na chłopców mobilizująco, mimo zmęczenia zagrali jeszcze lepiej uzyskując przewagę stwarzając sobie dogodne sytuacje do wyrównania. Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny. ? powiedział trener drużyny Andrzej Dobrzyński

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Motor Lublin I,