UKS "NIEDŹWIADEK

Niedźwiadek 2007 kolejny raz na podium

24 lutego 2017
Niedźwiadek 2007 kolejny raz na podium

W niedzielę 12.01.2017 młodzi piłkarze Niedźwiadka Chełm rocznik 2007 zdobyli drugie miejsce w turnieju piłki nożnej z okazji piętnastolecia klubu piłkarskiego Widok Lublin. Drużyna w składzie: Marcel Rybołowski, Oliwier Koziński, Olgierd Sędłak, Wiktor Urbański, Konrad Błaszak, Maciek Ruszkiewicz, Patryk Stempkowski, Kuba Strzelecki, Hubert Bis, Filip Hawryluk w rozgrywkach grupowych zremisowała z Górnikiem Łęczna 0:0, pokonała Stal Poniatową 4:2 oraz Brazilian Soccer Schools 1:0. W meczu półfinałowym wygrała z gospodarzami turnieju Widokiem Lublin 2:1. Mecze finałowe zostały rozegrane w grupie trzech zespołów systemem każdy z każdym, gdzie nasi zawodnicy pokonali Motor Lublin II 2:0 oraz ulegli pierwszemu zespołowi Motor Lublin 0:1. Trzeci mecz w grupie po między zespołami Motoru Lublin zakończył się wygraną pierwszej drużyny 2:0 i to oni wygrali cały turniej. Drużyna Niedźwiadka zanotowała również sukces indywidualny ponieważ najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Maciek Ruszkiewicz.

To kolejny nasz bardzo dobry wynik, w silnie obsadzonym turnieju zagraliśmy na wysokim poziomie. Mecz finałowy był bardzo wyrównany a strata bramki podziałała na chłopców mobilizująco, mimo zmęczenia zagrali jeszcze lepiej uzyskując przewagę stwarzając sobie dogodne sytuacje do wyrównania. Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny. ? powiedział trener drużyny Andrzej Dobrzyński

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 1. Motor Lublin I,

 2. Niedźwiadek Chełm

 3. Motor Lublin II,

 4. Widok Lublin I,

 5. Brazilian Soccer Schools

 6. MUKS Kraśnik

 7. BKS Lublin

 8. Górnik Łęczna

 9. AF Głusk

 10. Wisła Puławy

 11. Stal Poniatowa

 12. Widok Lublin II

zdjęcia z turnieju

UKS Chełm rocznik 2007