UKS "NIEDŹWIADEK

Drugie Zwycięstwo z Rzędu i Pierwsze Miejsce w Tabeli

19 września 2018
Drugie Zwycięstwo z Rzędu i Pierwsze Miejsce w Tabeli

Tomasovia Tomaszów Lubelski ? Niedźwiadek Chełm 0:2

W zaległym meczu trzeciej kolejki wojewódzkiej ligi młodzików młodszych nasza drużyna pokonała na wyjeździe Tomasovię Tomaszów Lubelski 2:0. Bramki zdobyli,  1:0 Bartek Psuja, 2:0 Oliwier Koziński.

Był to bardzo ciężki mecz, w którym przeciwnik zagrał z dużym zaangażowaniem, twardo   i nieustępliwie, nie dając nam ani chwili czasu na przyjęcie i rozegranie piłki. Zwycięstwo musieliśmy wybiegać i wywalczyć. Chwała chłopcom za to, że podjęli walkę i nie odpuścili.  Szczególne słowa uznania należą się Maćkowi Ruszkiewiczowi, Oliwierowi Kozińskiemu oraz bramkarzom Kacprowi Michałowskiemu i Marcelowi Rybołowskiemu to ich postawa zadecydowała o korzystnym wyniku.

Niedźwiadek Chełm: Kacper Michałowski, Maciek Ruszkiewicz, Wiktor Urbański, Sebastian Prucnal, Bartek Gałan, Oliwier Koziński, Bartosz Tracichleb, Szymon Pietrykowski. Bartek Psuja, Marcel Rybołowski, Kuba Grela, Paweł Lewenda, Kacper Suszczyk.

UKS Chełm rocznik 2007