UKS "NIEDŹWIADEK

Niedźwiadek ? OSiR Biłgoraj 2:0

19 września 2018
Niedźwiadek ? OSiR Biłgoraj 2:0

W meczu czwartej kolejki wojewódzkiej ligi młodzików młodszych nasza drużyna pokonała OSiR Biłgoraja 2:1. Bardo dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny, przeważaliśmy zdecydowanie  w pierwszej połowie natomiast w drugiej odsłonie mecz się wyrównał i musieliśmy włożyć dużo wysiłku aby zdobyć trzy punkty. Ozdobą meczu były zdobyte bramki, wynik meczu otworzył Hubert Bis , który po ładnym podaniu z głębi pola przelobował bramkarza gości, natomiast bramkę na 2:0 po indywidualnej akcji  ładnym strzałem pod poprzeczkę zdobył Bartek Psuja.

Niedźwiadek Chełm: Kacper Michałowski, Maciek Ruszkiewicz, Wiktor Urbański, Sebastian Prucnal, Hubert Bis, Oliwier Koziński, Bartosz Tracichleb, Szymon Pietrykowski. Bartek Psuja, Marcel Rybołowski, Bartek Gałan, Kacper Suszczyk.

UKS Chełm rocznik 2007