UKS "NIEDŹWIADEK

AMSPN Hetman Zamość ? Niedźwiadek 0:3

4 października 2018
AMSPN Hetman Zamość ? Niedźwiadek 0:3

Niestety piąta kolejka rozgrywek wojewódzkiej ligi młodzików młodszych przyniosła nam porażkę. Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała naszej przegranej i to w takiej wysokości, gdyż od początku to nasi chłopcy starali się prowadzić grę i dążyli do strzelenia bramki. Nie wykorzystaliśmy dwóch dogodnych sytuacji a przeciwnik po naszym błędzie strzelił gola na 1:0. Druga odsłona była już bardziej wyrównana ale znowu dała znać o sobie nasza nieskuteczność i nieskoncentrowanie, zmarnowaliśmy ponownie trzy stuprocentowe sytuacje a zawodnicy Hetmana po naszych stratach piłki w środku pola zdobyli jeszcze dwie bramki.

Niedźwiadek Chełm: Kacper Michałowski, Maciek Ruszkiewicz, Wiktor Urbański, Sebastian Prucnal, Bartek Gałan Oliwier Koziński, Bartosz Tracichleb, Szymon Pietrykowski. Bartek Psuja, Marcel Rybołowski, Kuba Grela, Paweł Lewenda, Kacper Suszczyk.

UKS Chełm rocznik 2007