UKS "NIEDŹWIADEK

Lubelska Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

26 sierpnia 2018
Lubelska Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Zwycięstwo na inaugurację

W sobotę 25.08.2018 r. ruszyły rozgrywki lubelskiej wojewódzkiej ligi młodzików młodszych. W meczu pierwszej kolejki nasza drużyna pokonała na wyjeździe  ?BKS? Lublin 2:0. Ozdobą meczu były strzelone bramki. Wynik meczu otworzył ładnym uderzeniem z rzutu wolnego Olgierd Sędłak,  natomiast na 2:0 wynik ustalił pięknym uderzeniem z przewrotki Maciek Ruszkiewicz.

Był to dobry mecz w wykonaniu obydwu zespołów. Cieszy fakt że mimo bardzo krótkiego czasu od obozu bo upłynął niecały tydzień od powrotu, chłopcy pokazali fajną piłkę i zaangażowanie  ale przede wszystkim  wytrzymali fizycznie spotkanie.  Z upływem czasu przyjdzie coraz więcej świeżości co powinno przełożyć się na coraz lepszą grę.

Niedźwiadek Chełm: Kacper Michałowski, Patryk Stempkowski, Olgierd Sędłak, Sebastian Prucnal, Szymon Pietrykowski, Maciek Ruszkiewicz, Bartosz Tracichleb, Hubrt BiS, Bartek Psuja, Marcel Rybołowski, Jakub Grela, Kacper Suszczyk, Miłosz Śmigasiewicz.

UKS Chełm rocznik 2007