UKS "NIEDŹWIADEK

V Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kresy 2018” – Drugie Miejsce

8 marca 2018
V Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kresy 2018” – Drugie Miejsce

W dniach 24-25 lutego 2018 roku w hali sportowej w Dorohusku odbył się turniej piłki nożnej ?Kresy 2018? rocznika 2007, w którym nasza drużyna zajęła drugie miejsce. Pierwszego dnia rozgrywek   w grach eliminacyjnych chłopcy rozegrali cztery mecze zdobywając komplet punktów. Pokonali kolejno AP ?TOP-54? Biała Podlaska, SP Łuck, FC ?YUNIST? Liubashivka, ?FOOTBALL  ACADEMY? Zamość. Drugi dzień rozgrywek rozpoczęliśmy jednak od przegranej, jak się później okazało jedynej     w turnieju z drużyną ?DIUSZ ROCHYN? Sosniwka. Kolejne mecze kończyliśmy zwycięstwami kolejno  z AP ?TOP-54? Biała Podlaska, AP ?GÓRNIK? Łęczna, ?DIUSZ ROCHN? Czerwonograd.  Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Kacper Michałowski, natomiast wyróżniający się zawodnik naszej drużyny w turnieju to Hubert Bis.

 

 

 

UKS Chełm rocznik 2007