UKS "NIEDŹWIADEK

Zwycięstwo w turnieju halowym o Puchar Prezesa Górnika Łęczna

12 lutego 2018
Zwycięstwo w turnieju  halowym o Puchar Prezesa Górnika Łęczna

W sobotę 11.02.2018 r.  w Łęcznej drużyna UKS Niedźwiadek wzięła udział w  turniej halowy o puchar Prezesa  Górnika Łęczna. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym co dało możliwość rywalizacji ze wszystkimi jego uczestnikami. Grając w składzie Marcel Rybołowski, Kacper Michałowski , Olgierd Sędłak, Miłosz Śmigasiewicz, Wiktor Urbański, Sebastian Prucnal, Oliwier Koziński, Maciek Ruszkiewicz, Patryk Stempkowski, Kuba Strzelecki, Bartosz Tracichleb, Hubert Bis, Filip Hawryluk, Bartek Psuja, Kacper Suszczyk chłopcy rozegrali siedem spotkań odnosząc pięć zwycięstw    i remisując dwa mecze. UKS Niedźwiadek ? Orlik Lubartów 3:1,   UKS Niedźwiadek ? DAF Łuków 2:1, UKS Niedźwiadek – Puławiak Puławy  2:1, UKS Niedźwiadek ? Viktoria Parczew 2:0, UKS Niedźwiadek ? Wisła Puławy 0:0, UKS Niedźwiadek ? Górnik Łęczna II 4:1, UKS Niedźwiadek ? Górnik Łęczna I 1:1.

Królem strzelców turnieju został Maciek Ruszkiewicz strzelając sześć bramek.

Był to bardzo dobry turniej w wykonaniu naszej drużyny w czasie, którego przeważaliśmy w każdym meczu grając bardzo ładną piłkę a jedynie nasza nieskuteczność zdecydowała o  dwóch remisach.  W okresie ferii zimowych chłopcy odbyli trzynaście jednostek treningowych, które dały oczekiwany postęp, gdyż w rozegranym dwa tygodnie wcześniej podobnym turnieju również w Łęcznej zajęliśmy czwarte miejsce.

 

UKS Chełm rocznik 2007