UKS "NIEDŹWIADEK

XVII EDYCJA TURNIEJU ? Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU? ZA NAMI

25 maja 2017
XVII EDYCJA TURNIEJU ? Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU? ZA NAMI

Warszawa 29.04-02.05.2017r.

Przez dwa dni na boiskach Agrykoli oraz Legii Warszawa nasi chłopcy dzielnie rywalizowali z najlepszymi drużynami w kraju o Puchar Tymbarku i tytuł mistrza. Po niezbyt udanym początku rozgrywek drugiego dnia mogliśmy się cieszyć  z ładnej gry i odniesionych zwycięstw. Ostatecznie nasza drużyna zajęła trzynaste miejsce  w turnieju, lecz nie zawsze można stawać na podium.  Należy się cieszyć z faktu, że znaleźliśmy  się w gronie najlepszych zespołów w Polsce . Na pewno na końcowy wynik miała wpływ stawka o jaką graliśmy i rywalizacja z najbardziej utalentowanymi chłopcami w kraju. Zebrane doświadczenie zaowocuje w przyszłości…??.

Poniżej link do całości zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/0B4BgtGkcfi8MaWhzamxXUkhHejA?usp=sharing

 

UKS Chełm rocznik 2007