UKS "NIEDŹWIADEK

UKS Niedźwiadek Chełm ? Tomasovia Tomaszów 2:0

23 października 2018
UKS Niedźwiadek Chełm ? Tomasovia Tomaszów 2:0

Mecz ósmej kolejki wojewódzkiej ligi młodzików młodszych okazał się jednostronny, od początku nasza drużyna miała dużą przewagę lecz nie potrafiliśmy wykorzystać żadnej ze stworzonych kilku sytuacji bramkowych. Wręcz raziliśmy nieskutecznością nie mogliśmy nawet zdobyć bramki w sytuacji 1×1 z bramkarzem gości. Dopiero zmiana stron przyniosła oczekiwane gole, na 1:0 uderzył Maciek Ruszkiewicz, a na 2:0 podwyższył Kuba Grela.

Niedźwiadek Chełm: Kacper Michałowski, Olgierd Sędłak, Wiktor Urbański, Oliwier Koziński, Bartosz Tracichleb, Maciek Ruszkiewicz, Hubert Bis. Bartek Psuja, Filip Hawryluk,  Marcel Rybołowski, Kuba Grela, Paweł Lewenda, Kacper Suszczyk, Sebastian Prucnal, Szymon Sawicki, Szymon Pietrykowski, Bartosz Gałan.

UKS Chełm rocznik 2007