UKS "NIEDŹWIADEK

UKS Niedźwiadek 2007 na podium

8 lutego 2017
UKS Niedźwiadek 2007 na podium

UKS Niedźwiadek 2007 na podium .

W sobotę 17.12.2016 drużyna UKS Niedźwiadek rocznik 2007 wzięła udział w XXII Memoriale im. Mieczysława Matyasa o Puchar Prezydenta Miasta Puławy. W rozgrywkach grupowych: pokonała Tęczę Bełżyce 3:0, Stal Poniatową 3:0, PN Motor Lublin 2:0, Orlik Dęblin 4:0. Niestety w meczu o pierwsze miejsce w grupie po bardzo dobrej grze przegrała 0:1 z gospodarzami turnieju Puławiakiem Puławy 0:1. Mecz o miejsce trzecie to bardzo duża przewaga Niedźwiadka i zwycięstwo z Dublerem Opole Lubelskie 4:0. W całych rozgrywkach drużyna Niedźwiadka straciła jedną strzelając 16 bramek, a najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Rybołowski Marcel.

Były to bardzo dobre zawody w wykonaniu naszej drużyny, chłopcy grali bardzo mądrze, ambitnie i z dużym zaangażowaniem. Praca jaką wykonują na treningach przynosi znakomite efekty, a gra w takich turniejach sprawia im wielką radość co widać na boisku – podkreślił trener Andrzej Dobrzyński.

Drużyna Niedźwiadka zagrała w składzie:

 • Rybołowski Marcel,

 

 • Koziński Oliwier,
 • Hawryluk Filip
 • Ruszkiewicz Maciej,
 • Tracichleb Bartosz,
 • Strzelecki Kuba,
 • Palec Jakub,
 • Bis Hubert,
 • Błaszak Konrad,
 • Michałowski Kacper

Foto relacja

UKS Chełm rocznik 2007