UKS "NIEDŹWIADEK

Tak Zaczynaliśmy – ślubowanie rocznika

10 marca 2014
Tak Zaczynaliśmy – ślubowanie rocznika

W dniu 22.10.2013 w hali sportowej MOSiR Chełm odbyła się Gala Piłkarska z okazji 10-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego Niedźwiadek Chełm.

Galę poprowadzili: Marian SIKORSKI – Prezes UKS NIEDŹWIADEK Chełm i Anatol OBUCH – v-ce Prezes UKS NIEDŹWIADEK Chełm. Na Gali obecni byli: Agata FISZ – Prezydent Miasta Chełm, Stanisław MOŚCICKI – z-ca Prezydenta Miasta Chełm, Zbigniew BARTNIK – Prezes LZPN i wielu innych gości.  W trakcie imprezy, przed licznie zgromadzoną publicznością, zaprezentowały się wszystkie grupy szkoleniowe – od 6-letnich maluchów do juniora starszego, a także grupa dziewcząt i bramkarzy. Najmłodsi piłkarze w czasie Gali złożyli uroczyste, klubowe ślubowanie  Galę uświetniły występy grup tanecznych z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie.

UKS Chełm rocznik 2007