UKS "NIEDŹWIADEK

Niedźwiadek podsumował rok

2 stycznia 2017
Niedźwiadek podsumował rok

Niedźwiadek podsumował rok

Około tysiąca osób uczestniczyło w spotkaniu świąteczno-noworocznym podsumowującym minione dwanaście miesięcy w Uczniowskim Klubie Sportowym Niedźwiadek Chełm. Impreza odbyła  się w poniedziałek   2 stycznia w miejskiej hali sportowej. W poniedziałkowym spotkaniu uczestniczyło około 330 zawodników  i zawodniczek. Nie zabrakło zaproszonych gości, wśród których byli   m. in. wiceprezydent miasta Stanisław Mościcki, prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Bartnik, prezes czwartoligowej Chełmianki Chełm Grzegorz Gardziński, dyrektorka wydziału kultury, sportu i turystyki Elżbieta Bajkiewicz-Kaliszczuk i dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Krzysztof Białowicz. Zebrani na trybunach rodzice, zarówno tych młodych,    jak i tych starszych piłkarzy, mogli obejrzeć pokaz umiejętności poszczególnych grup.

Nasz klub jest jednym z największych klubów w Chełmie jeśli chodzi  o liczebność. Trenuje u nas ponad 400 zawodników i zawodniczek. miasta, trenerom, zawodnikom oraz ich rodzicom mówi Anatol Obuch, wiceprezes Niedźwiadka.

UKS Chełm rocznik 2007