UKS "NIEDŹWIADEK

Niedźwiadek ? BKS Lublin 2:1

4 października 2018
Niedźwiadek ? BKS Lublin  2:1

Rozpoczęły się mecze rewanżowe wojewódzkiej ligi młodzików młodszych, w szóstej kolejce ponownie graliśmy z drużyną BKS-u Lublin. Pierwsza połowa spotkania to zdecydowana przewaga gości, to oni prowadzili grę starając się zdobyć gola, my natomiast ograniczaliśmy się wyłącznie do obrony bramki sporadycznie wyprowadzając kontry. Po przerwie mecz się wyrównał, na boisko jakby wyszła zupełnie inna  nasza drużyna. Chłopcy podjęli walkę, zaczęli utrzymywać się przy piłce przenosząc grę na połowę przeciwnika co przyniosło efekty w postaci dwóch strzelonych bramek po rzutach wolnych Maćka Ruszkiewicza. Pierwszą zdobył po bezpośrednim uderzeniu na bramkę, natomiast drugą strzelił głową po dośrodkowaniu  w pole karne Olgierda Sędłaka.

Niedźwiadek Chełm: Kacper Michałowski, Maciek Ruszkiewicz, Wiktor Urbański, Sebastian Prucnal, Bartek Gałan Oliwier Koziński, Bartosz Tracichleb, Szymon Pietrykowski. Bartek Psuja, Marcel Rybołowski, Kuba Grela, Paweł Lewenda, Kacper Suszczyk.

UKS Chełm rocznik 2007