UKS "NIEDŹWIADEK

Jesteśmy w czołówce

18 grudnia 2017
Jesteśmy w czołówce

W minioną sobotę  09.12.2017 w SP Nr. 5 w Chełmie rozegrany został mikołajkowy turniej halowy  rocznika 2007 podczas, którego nasi zawodnicy zdobyli trzecie miejsce. Był to pierwszy nasz turniej po bardzo trudnym okresie jesiennym w trakcie, którego uczestniczyliśmy w rozgrywkach Lubelskiej Wojewódzkiej Ligi Młodzików Młodszych rocznika 2006. Chłopcy  szybko  wracają do swojej bardzo dobrej formy co widać było na turnieju. Stwarzaliśmy sobie mnóstwo dogodnych sytuacji ale brakowało jeszcze  ich skutecznego wykończenia co zaważyło na końcowym rezultacie.  Należy jednak pochwalić chłopców  za  konstruowanie  bardzo ładnych akcji, utrzymywanie się przy piłce i  grę drużynową,  ale przede wszystkim za  umiejętności indywidualne w podejmowanych pojedynkach 1×1, 1×2.

Nagrody indywidualne :

Wyróżniający się zawodnicy

  • Kuba Strzelecki
  • Miłosz Śmigasiewicz

Najlepszy zawodnik turnieju:

  • Oliwier Koziński

GRATULUJEMY !!!!

 

 

 

UKS Chełm rocznik 2007