UKS "NIEDŹWIADEK

DRUGIE MIEJSCE W TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KRASNYSTAW

4 lutego 2017
DRUGIE MIEJSCE W TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KRASNYSTAW

DRUGIE MIEJSCE W TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KRASNYSTAW ROCZNIKA 2007

W sobotnim turnieju w Krasnymstawie wzięły udział dwie drużyny UKS Niedźwiadek Chełm rocznik 2007 trenera Andrzeja Dobrzyńskiego.

Drużyna Niedźwiadka I w składzie: Rybołowski Marcel, Koziński Oliwier, Sędłak Olgierd, Ruszkiewicz Maciej, Tracichleb Bartosz, Stempkowski Patryk, Bis Hubert, Filip Hawryluk, Nowak Kacper, po bardzo dobrej grze wygrała rozgrywki grupowe zdobywając komplet punktów pokonując Jedynkę Krasnystaw 1:0, Hetmana Zamość 1:0, Widok Lublin 3:0, oraz Frassati Fajsławice 2:0.

W półfinale pokonała Hetmana Zamość I 1:0. Niestety w meczu finałowym przeważając nie wykorzystała stworzonych sobie bardzo dogodnych sytuacji i uległa PN Motor Lublin 0:1. Należy podkreślić, że drużyna w całym turnieju straciła tylko jedną bramkę, a bramkarz Marcel Rybołowski został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Drużyna Niedźwiadka II w składzie: Leus Paweł, Urbański Wiktor, Prucnal Sebastian, Palec Jakub, Śmigasiewicz Miłosz, Leśnicki Damin, Michałowski Kacper, Suszczyk Kacper, Psuja Bartek, Humin Szymon zajęła siódme miejsce pokonując Jedynkę Krasnystaw 2008 2:0, remisując z Hetmanem II Zamość 1:1, przegrywając z Niedźwiadkiem 2008 1:2 , PN Motor Lublin 0:1 oraz Jedynką Krasnystaw w karnych 1:2. W meczu o siódme miejsce Niedźwiadek II spotkał się ponownie z Niedźwiadkiem 2008 wygrywając tym razem 2:0.

Klasyfikacja końcowa:

  1. PN Motor Lublin
  2. Niedźwiadek I Chełm
  3. Hetman II Zamość
  4. Hetman I Zamość
  5. Frassati Fajsławice
  6. Jedynka Krasnystaw
  7. Niedźwiadek II Chełm
  8. Niedźwiadek 2008 Chełm
  9. Jedynka 2008 Krasnystaw
  10. Widok Lublin

Galeria zdjęci z turnieju:

 

UKS Chełm rocznik 2007