UKS "NIEDŹWIADEK

Chełmska Liga Młodzików

4 września 2017
Chełmska Liga Młodzików

W minioną sobotę ruszyły rozgrywki Chełmskiej Okręgowej ligi młodzików. W pierwszym meczu UKS Niedźwiadek zmierzył się z Wojsławią Wojsławice wygrywając  na wyjeździe 0:7.    Brawo chłopcy!!! UKS Niedźwiadek: Marcel Rybołowski (Br.), Olgierd Sędłak, Sebastian Prucnal, Patryk Stempkowski, Oliwier Koziński, Maciek Ruszkiewicz, Filip Hawryluk, Kuba Strzelecki, Bartek Psuja, Wiktor Urbański, Konrad Błaszak, Miłosz Śmigasiewicz,  Kacper Michałowski  Kacper Suszczyk, Kuba Palec,   Jaś  Grabarczuk.                                                                                                                                                                                                                                       Bramki: Oliwier Koziński  – 3, Maciek Ruszkiewicz ? 2, Hubert Bis? 2,

 Poniżej terminarz Chełmskiej Ligi Młodzików

http://chozpn.pl/terminarze?download=1340:terminarz-chlml-poludniowa

UKS Chełm rocznik 2007