UKS "NIEDŹWIADEK

Avia Świdnik ? Niedźwiadek Chełm 1:3

23 października 2018
Avia Świdnik ? Niedźwiadek Chełm 1:3

Niestety siódma kolejka rozgrywek wojewódzkiej ligi młodzików młodszych przyniosła naszej drużynie porażkę. Już pierwsze spotkanie zapowiadało że kolejny mecz obydwu zespołów będzie stał na wysokim poziomie. Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane a każda z drużyn chciała wypracować sobie przewagę. Gdy wydawało się, że zaczynamy kontrolować mecz błąd w obronie  spowodował, że straciliśmy pierwszą bramkę, a za chwilę  w podobnych okolicznościach kolejną. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie obydwie drużyny walczyły, grały pomysłowo i  z dużym zaangażowaniem zdobywając po jednej bramce.

Niedźwiadek Chełm: Kacper Michałowski, Olgierd Sędłak, Wiktor Urbański, Oliwier Koziński, Bartosz Tracichleb, Maciek Ruszkiewicz, Hubert Bis. Bartek Psuja, Filip Hawryluk,  Marcel Rybołowski, Kuba Grela, Paweł Lewenda, Kacper Suszczyk, Sebastian Prucnal, Szymon Sawicki, Szymon Pietrykowski, Bartosz Gałan.

Bramka  – Kacper Suszczyk

UKS Chełm rocznik 2007